Služby

Jsme si vědomi, že většina klientů nevlastní tolik vybavení, kolik by k uspořádání akce potřeboval. Proto Vám rádi pronajmeme vše, co by nemělo na žádném večírku či společenské akci chybět! Jedná se o záležitosti běžného užívání jako zahradní grily, lorny na pečení masa, chlazení na piva či třeba party stany. Proč tedy shánět potřebné vybavení, když vše můžeme vyřídit za Vás?Naše společnost neustále doplňuje a zkvalitňuje své služby. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

 

Půjčovna

 

Nemáte dostatek vybavení pro Vaší akci? Vše rádi zapůjčíme a osobně dovezeme na místo konání.  My se orientujeme na půjčování party stanů, pivních setů, hudební aparatury, osvětlení na večírky, oslavy a společenské akce, ale hlavně dbáme na to, aby s našimi službami byl zákazník spokojen. Ceny párty stanů již od 50,- Kč/m2.

 
 

      Nůžkový stan 3 x 6 m

      Párty stan 5 x 10 m

     Párty stan 6 x 12 m

     Párty stan 12 x 12 m

      Pivní set 220 x 50 cm 

  

                                                                                                                                                                         

Elegantní zahradní stany vyrobený z nepromokavého materiálu polyethylenu je ideální pro všechny oslavy a akce. Ochrání Vás před nečekanými dešťovými přeháňkami, nadměrným slunečním zářením, nebo v chladnějších večerních hodinách před chladem a průvanem.